omron automation traning

برگزاری کلاسهای آموزشی PLC امرن اتوماسیون

شرکت پایکار بنیان به عنوان نمایندگی انحصاری محصولات امرن اتوماسیون در ایران ، در راستای آموزش در زمینه اتوماسیون صنعتی، با درنظر گرفتن نیاز مشتریان اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی تخصصی در بخش های مختلف مانند دوره آموزشی PLC امرن اتوماسیون نموده است.

امرن یکی از پیشرفته ترین های اتوماسیون صنعتی با دارا بودن انواع مختلف اینورتر ، پی ال سی (PLC)، نمایشگرهای صنعتی (HMI)، انواع سنسور و رله، انواع کنترلرها و منابع تغذیه با برگزاری دوره های آموزشی امرن اتوماسیون  توسط کارشناسان مجرب این حوزه ، تا میزان قابل توجهی به سوالات احتمالی پاسخ داده است.

 

در همین راستا کلاس آموزشی تخصصی پی ال سی امرون (Omron PLC) در تاریخ ۱۸ تیرماه ۱۴۰۲ در اتاق کنفرانس شرکت پایکاربنیان برگزار شد و  به شرح انواع پی ال سی (PLC امرون)  و … پرداخته شد. .

PLC امرن اتوماسیون

ثبت نام کلاسهای آموزشی امرن اتوماسیون

اطلاع رسانی زمان برگزاری کلاسها از طریق سایت و لینکدین شرکت به آدرس  https://www.linkedin.com/company/paykarbonyan/  صورت می گیرد. شما می توانید از طریق شماره تماس ۸۲۴۴۱۰۰۰-۰۲۱ داخلی ۱۴۲ جهت ثبت نام در دوره های آموزشی امرن اتوماسیون اقدام نمائید.

شرکت امرن ژاپن

امرن یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی بوده که سابقه فعالیت آن به سال ۱۹۳۳ در شهر کیوتوی ژاپن برمی گردد. گردش مالی بالای ۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۴ خود گویای این امر است که این شرکت در رده چند شرکت اول دنیا در این زمینه بوده که در حال حاضر دامنه محصولات آن به بیش از ۲۰۰ هزار قطعه بالغ می گردد. کیفیت و نوآوری در محصول همواره مد نظر مدیران و کارمندان این شرکت بوده به گونه ای که سالانه ۷ درصد از درآمد ناخالص این شرکت به امر تحقیق و توسعه اختصاص می یابد. جهت مشاهده سایت امرون می توانید از طریق لینک https://industrial.omron.eu اقدام کنید.