فهرست

فونيكس كنتاكت

اینترفیس

بلی، مدل های متنوعی با کد های فنی 2864419 ، 2864655 ، 2902829 ، 2814252 ، 2814841 و 2814045 پیشنهاد می شود.

بله ، مدل پایه 2864176 برای کاربردهای نرمال و مدل حرفه ای 2814867 با قلیت های اضافی پیشنهاد میشود.

بله، سری STEP و QUINT قابلیت دریافت ولتاژ AC/DC را در ورودی دارند.

بلی ، کابل های ارتباطی صنعتی برای شبکه کردن تجهیزات یک گروه بزرگ از محصولات فونیکس بشمار می آید و برای نمونه مدل 2744652 کابل پروفیباس را می توان ذکر کرد.

بله ، تمامی منابع تغذیه فونیکس کنتاکت قابل موازی شدن هستند و برخی از منابع تغذیه را می توان بصورت سری به یکدیگر متصل نمود.

فرستنده و گیرنده بلوتوث فونیکس کنتاکت قابلیت ارسال و دریافت سیگنال تا فاصله 150 متر را دارند.

توسط یک جامپر 50 سانتی متری می توان ماکزیمم 80 عدد رله فونیکس را به یکدیگر متصل نمود.

مدل 2981987 اختصاصا برای ارتباط با کنترل کننده های Failsafe پیشنهاد می گردد.

سری جدید مودم های بیسیم فونیکس کنتاکت ارسال و دریافت مطمئن در دید مستقیم را تا فاصله 3 کیلومتر فراهم میکند.

شرکت Phoenix contact با ارائه قابلیت تامین جریان اتصال کوتاه تا 6 برابر جریان نامی در مدت 12 ms در برخی از محصولات، آنها را به محصولی منحصربفرد در نوع خود تبدیل نموده است. از این قابلیت ویژه با نام SFB Technology   نام برده می شود. استفاده از تکنولوژی SFB در منابع تغذیه QUINT باعث می گردد تا در صورت بروز اتصال کوتاه در یک مسير؛ بقیه مصرف كنندگان متصل به شبکه دچار افت ولتاژ نشوند تا فیوز مربوط به مصرف كننده معیوب عمل نماید. لازم بذکر است علاوه بر منابع تغذیه، مبدل های DC به DC شرکت فونیکس کنتاکت نیز از تکنولوژی SFB بهره می برند.

محصولات فونيكس كنتاكت كه در كابينتهاي كنترلي و سيستمهاي مهندسي مشاهده مي شوند با سيستم ليبلينگ كامل مي گردند .

جهت شماره گذاري روي ترمينالها مي توان از ليبل هاي از قبل چاپ شده استفاده نمود ولي در بسياري از موارد نياز به چاپ شماره ؛ حروف و يا علائمي روي اين ترمينالها لازم مي گردد كه با استفاده از چاپگرهاي حرفه ايي فونيكس كنتاكت مي توان عمليات چاپ را روي انواع ليبل ؛ سرسيم ؛ تجهيزات و … به صورت دلخواه انجام داد . اين تجهيزات در مدلهاي گوناگون و متناسب با انواع كاربردها عرضه مي گردند.

مهمترين مزيت اين چاپگر ها در پاك نشدن اين علائم و شماره ها  مي باشد

انواع اين چاپگر ها به شرح زير است:

 

THERMOMARK ROLL

جهت چاپ انواع ليبل هاي كاغذي- متالايز – شيرينگ حرارتي و پلاستيكي

 

THERMOMARK CARD

دستگاه چاپي  جهت چاپ انواع ليبل هاي پلاستيكي شامل ليبل هاي شماره سيم و شماره ترمينال و تجهزات

خير ، اين برداشت اشتباه برخي از افراد مي باشد كه تصور مي كنند قطعا”  همزمان با عمل كردن ارستر كنتاكت آلارم آن نيز فعال خواهد شد ، درصورتي كه وظيفه كنتاكت آلارم اعلام خرابي يك يا چند خشاب از ارستر مي باشد كه نياز به تعويض دارند و بعد از اكتيو شدن اين كنتاكت نياز است كه اپراتور به تابلوئي كه ارستر درآن نصب است مراجعه كند تا مشخص شود كه كداميك از خشابها نياز به تعويض دارند .

خير ، چون ارستر در شرايط نرمال يك تجهيز غير فعال در مداراست كه بصورت موازي با سيستم نصب شده است و بدليل ماهيت ذاتي ( مداربازبودن ) درشرايط عادي هيچ جرياني از آن عبورنمي كند و اپراتور مي تواند با وجود برق دار بودن تابلو نسبت به تعويض خشاب يا خشابهاي معيوب اقدام كند ولي جهت نصب اوليه يا تعويض كلي ارستر جهت حفظ ايمني نصاب ، حتما” بايد برق ورودي تابلو قطع شود .

سبدخرید

بسته
بسته
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
بازگشت به بالا